Biz Kimiz?

YDS promosyon olarak önceliğimiz işletmelerin ihtiyacı olacak promosyon ürünlerini tedarik edip yada üretip en uygun maliyetlerle onlara sunmaktadır. Promosyon sektörü her geçen gün firmaların akılda kalıcılığını sağlamak ve özel günlerde hatırlanmak adına sürekli gelişmektedir.

Gelişen teknoloji ile promosyon firmalarının çağa ayak uydurması gereklilik arz ederken promosyon fiyatlarının da bir o kadar ucuza mal edilmesi önem kazandı. Günümüzde teknolojik bir çok promosyon ürünü sektörde yerini almış olsa da promosyon usb bellek, promosyon powerbank gibi ürünler en çok kullanılan promosyon ürünlerinden olmuştur. Eşantiyon olarak günümüze nüfus eden sektör, aksiyon olarak asya promosyon sektöründen daha etkin promosyon üreticileri ve satıcıları olarak ülkemizde yer almıştır.

Neler Yapıyoruz?

  • Promosyon ajandalar, promosyon kalemler, promosyon yılbaşı ürünleri, en çok tercih edilen hediye verilebilecek ürünlerin başında geliyor.
  • Promosyon powerbank, promosyon bellek, promosyon kartlıklar özellikle teknoloji ile ilgilenen firmaların en çok tercih ettiği ürünlerden bu nedenle özellikle fuar dönemlerinde oldukça tercih edilmektedir.
  • Ülkemizde kullanılan eskiden günümüze gelen promosyon ürünleri ise promosyon kalem, promosyon defter olarak insanların bilinç altında önemli bir yer edinmiştir. Ayrıca her ikisinde içinde bulunduğu vip promosyon ürünleri ise eski alışkanlıkları günümüze entegre eder bicimde kaliteye ve gösterişe önem verenlerin tercihini kolaylaştırmıştır.
    Ankara, izmir, Antalya, Bursa, İstanbul gibi büyük şehirlerde kurumsal firmaların ihale ile alıp eşantiyon olarak dağıttı promosyon ürünlerine bakacak olursak promosyon çanta, promosyon bardak kupa, promosyon anahtarlık, promosyon t-shirt başı çeken hediyelik ürünlerden olmuştur.